Insjölandskap i månsken oljemålning

168183

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap i månsken, otydligt signerad Hirsch? daterad -82, olja på duk, 66x112 cm

Färgbortfall, krackeleringar, lagning

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

615257
2013-02-02 00:02:40

2013-02-06 kl 17:40
Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.