E Micheew oljemålning

168177

MICHEEW, Elena (1899-1972): Tärna, signerad och daterad E Micheew -48, olja på duk, 98x66 cm

Konst, Måleri

E Micheew oljemålning

Budhistorik (5 bud)
621500
1 700
620500
619085
619074
616315

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.