Carl Skånberg oljemålning

168175

SKÅNBERG, Carl (1850-1883): "Stäket å Wermdön", monogramsignerad CS, olja på duk, 46x70 cm

Obetydligt färgbortfall

Konst, Måleri, Stockholmiana

Carl Skånberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
621482
8 200
621479
8 000
621478
7 000
621448
5 600
621434
5 000

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.