Carl Brandt olja

168174

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjö i månljus, signerad, olja på duk, 53x64 cm

färgbortfall

Konst, Måleri

Carl Brandt olja

Budhistorik (17 bud)
621416
621413
1 400
621337
1 300
621334
621171

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.