Eva Cederström oljemålning

168169

CEDERSTRÖM, Eva (Finland, 1909-1995): "Strandbodar i Visby", signerad och daterad Eva Cederström 1964, olja på duk, 63x90 cm

Konst, Måleri

Eva Cederström oljemålning

Budhistorik (9 bud)
624081
624080
3 800
624079
3 600
624078
3 400
624077
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.