Bord empirestil

168167

BORD, 1800-tal, empirestil, mahogny, höjd 68, diameter 58 cm

Fanérskador, torrsprickor, ett ben lagat

Bord empirestil

Budhistorik (1 bud)

611204
2013-01-29 19:59:57

2013-02-05 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.