Marika Lang litografi

168162

LANG, Marika (Född 1961): After Ski, signerad och numrerad 47/250, färglitografi, 38x52 cm

blad ur passepartout

Marika Lang litografi

Budhistorik (17 bud)
620269
1 300
619686
620268
619686
620267

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.