Marika Lang litografi

168160

LANG, Marika (Född 1961): Middag i det gröna, signerad och numrerad 13/250, färglitografi, 39x56 cm

smuts under glas

Marika Lang litografi
Budhistorik (18 bud)
620264
1 600
619893
620263
1 400
619893
1 300
619692

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.