Sven Lidberg Marika Lang grafik

168157

GRAFIK (2 st) Sven LIDBERG (1944-2009), Marika LANG (född 1961), signerade och numrerade, färglitografier, 134/280 samt 199/25, 36x27 resp 56x40 cm

Langbladet ur passepartout

Budhistorik (11 bud)
619344
619461
619344
950
618999
900
618999
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.