Engelsk konstnär 1800-tal

168154

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, Får i vinterlandskap, olja på duk, signerad C Wilde, 31x46 cm

Konst, Måleri

Engelsk konstnär 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
615350
5 000
615251
4 800
614922
612029
612027
450

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.