Orientmatta Täbriz

168152

ORIENTMATTA, Täbriz, ca 390x300 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta Täbriz

Budhistorik (19 bud)
610828
3 800
613881
3 600
610828
3 400
611861
3 200
610828

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.