Soffa Erik Jörgensen

168151

HÖRNSOFFA, modell EJ 220, Erik Jörgensen, originalmodell från 1970, dun, avtagbara kuddfodral, längd ca 223x291 cm
PROVENIENS: Inköpt på Gösta Westerberg Möbler AB 1973.

Skador, slitage, fläckar, en kudde med mindre reva

Soffa Erik Jörgensen

Budhistorik

2013-02-02 kl 22:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.