Romeny oljemålning

168145

ROMENY, Edlef ter Haar (Holland, född 1926): "Göteborgs hamn", signerad Romeny -76, olja på duk, 80x100 cm

Konst, Måleri

Romeny oljemålning

Budhistorik (13 bud)
620463
1 600
620434
620459
1 400
620434
618997
750

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.