Ludvig Hallstedt oljemålning

168141

HALLSTEDT, Ludvig (1839-1923): Kyrka med figurer, signerad och daterad Ludv. Hallstedt 84?, olja på pannå, 41x32 cm

Konst, Måleri

Ludvig Hallstedt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
610612
619775
610612
850
619774
610612

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.