Gunnar Zetterström oljemålning

168132

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv med Gamla stan ochstadshuset, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 22x28 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
620338
1 300
619745
617504
619744
617504

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.