Oljemålning mytologisk scen

168117

LINDBERG Garibaldi(1863-1957) Mytologisk scen, signerad G Lindberg, olja på duk, 76x54 cm

färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning mytologisk scen

Budhistorik (6 bud)
620411
1 800
610682
1 700
610613
1 600
610613
610556

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.