Carl Larsson litografi

168116

LARSSON, Carl (1853-1919) efter: Vikingatåg, signerad och daterad C. L Sundborn 1900, litografi efter akvarell, 61x90 cm

Smärre fläckar

Carl Larsson litografi

Budhistorik (18 bud)
618354
2 800
618137
2 600
618353
2 400
618137
618347

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.