Göran Tull serigrafier

168114

TULL, Göran (född 1942): 2 st, Bullens Pilsnerkorv, signerade och daterade Göran Tull -03, numrerade 48/100, serigrafier, 69x49 cm

Göran Tull serigrafier

Budhistorik (17 bud)
619705
2 800
619894
2 600
619705
619719
619705
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.