Ulf Gripenholm litografi

168112

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stilleben, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 44/450, färglitografi, 59x55 cm; oramad

Ett veck vid bladets mitt

Ulf Gripenholm litografi

Budhistorik (6 bud)
620002
550
619948
500
619908
450
619866
619854

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.