Oidentifierad konstnär oljemålning

168109

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skogslandskap med bäck, otydligt monogramsignerad, olja på duk, 73x66 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (85 bud)
620462
60 000
620457
58 000
620432
56 000
620454
54 000
620432
52 000

Slutpris SEK:
60 000
5 748 EUR, 6 750 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.