Skogslandskap oljemålning

168108

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Skogslandskap med bäck, signerad M Lawson, olja på duk, 56x40 cm

Konst, Måleri

Skogslandskap oljemålning

Budhistorik (1 bud)

610618
2013-01-29 13:51:59

2013-02-05 kl 13:12
Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.