Oljemålning bastuinteriör

168106

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bastuinteriör, otydligt signerad, olja på duk, 43x51 cm

Konst, Måleri

Oljemålning bastuinteriör

Budhistorik (8 bud)
620183
616374
1 400
615650
615649
900
615246
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.