Olof Krumlinde oljemålning

168105

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Landsväg, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 47x70 cm

Smärre färgbortfall

Konst

Olof Krumlinde oljemålning

Budhistorik (6 bud)
611015
3 800
610617
3 600
611008
3 600
610617
3 400
611007
3 200

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.