Skåp med intarsia

168102

SKÅP, med intarsia, 1930/40-tal, delvis lådinrett, höjd 134, 101x43 cm

En låda låst, nycklar saknas, fanérskador

Skåp med intarsia

Budhistorik (11 bud)
620272
3 400
620276
3 200
620272
620271
2 800
620266
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.