Bord med marmorskiva

168100

BORD med marmorskiva, på pelarfot, på hjul, 1800-tal,höjd 78, diameter 98 cm

Underrede med skador.

Bord med marmorskiva

Budhistorik (4 bud)

619886
619885
1 800
619410
600
610451

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.