Achille Petrocelli oljemålning

168098

PETROCELLI, Achille (1861-1929): Man med pipa, signerad Petrocelli, olja på duk, 26,5x20,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
615244
617032
950
615244
900
617031
850
615244

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.