Karl Evert Grynning

168080

GRYNNING, Karl Evert (1910-1966): Parismotiv, signerad Grynning, olja på duk, 47x55 cm

Konst, Måleri

Karl Evert Grynning

Budhistorik (11 bud)
619976
850
619970
619969
750
619965
700
619968
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transport till Malmö, Göteborg eller Helsingfors 300 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 21-23
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Visning/inlämning/utlämning
på Magasin 5

Öppettider
mån-fre kl 10-18
lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer