Karl Evert Grynning oljemålning

168079

GRYNNING, Karl Evert (1910-1966): Parismotiv, signerad Grynning, olja på duk, 47x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

616570
550
616246
500
616246

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.