Karmstol 1880-tal

168078

KARMSTOL, 1880-tal, mahogny, klädsel i petit point

Smärre skador

Karmstol 1880-tal

Budhistorik (3 bud)

618987
612855
609361

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.