Ulf Wahlberg etsningar

168067

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, svit med fyra etsningar, 1981, signerade och numrerade Ulf Wahlberg, varierande numrering och format, upplaga 90; oramade

Ulf Wahlberg etsningar

Budhistorik (17 bud)
617020
616780
617013
616780
950
617012
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.