Målning

168062

OLJEMÅLNING (18/1900-tal), kopia efter äldre mästare, Justitia, otydligt signerad (C Löfström?), olja på pannå, 24x24 cm

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (17 bud)
618379
1 300
616373
618378
616373
612230
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.