Kanna Ulla Forsell

168057

KANNA, signerad och daterad Ulla Forsell -97, orange glasmassa, höjd 30 cm

Glas, Konstglas

Kanna Ulla Forsell

Budhistorik (6 bud)
616181
1 300
616328
616181
616172
607630
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.