Inge Schiöler färglitografi

168052

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Skogslandskap, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, 334/360, färglitografi, 40x35 cm

Inge Schiöler färglitografi
Budhistorik (4 bud)

618808
900
618660
850
618660
615333

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.