Eric Elfwén oljemålning

168049

ELFWÉN, Eric (1921-2008): "Promenad i sommarhage", signerad, olja på duk uppklistrad på pannå, 50x62 cm

Konst, Måleri

Eric Elfwén oljemålning

Budhistorik (17 bud)
618234
616913
950
616175
900
616062
850
615952

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.