Stig Jonzon oljemålning

168048

JONZON, Stig (1913-87): Från söder mot riddarholmen, signerad och daterad Stig Jonzon -45, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (29 bud)
619001
3 200
618835
618835
2 800
618993
2 600
618835
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.