Helge Johansson oljemålning

168047

JOHANSSON, Helge (1886-1926): "Marsdag i Uppsala", signerad o daterad Helge Johansson 1918, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Helge Johansson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
618906
7 800
619117
7 600
618906
7 400
619116
7 200
618906
7 000

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.