Jan B Pospisil oljemålning

168046

POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Blomsterstilleben med rosor, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Jan B Pospisil oljemålning

Budhistorik (3 bud)

618273
550
614207
500
614207

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.