Salongsgrupp gustaviansk stil

168042

SALONGSGRUPP, gustaviansk stil, bestående av; soffa, längd 133, karmstolar 2 st., soffbord med stenskiva, höjd 62, 90x60 cm

Klädsel med fläckar, bruksslitage, skivan med ytskador

Salongsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
618788
618786
618785
1 900
618784
1 800
612854

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.