Carl Schubert akvarell

168041

SCHUBERT, Carl (född 1955): Röd klänning, signerad och daterad Carl Schubert -98, akvarell, 42x27,5 cm

Konst, Måleri

Carl Schubert akvarell

Budhistorik (16 bud)
619023
1 300
609472
619017
609472
619016
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.