Lage Lindell färgserigrafi

168039

LINDELL, Lage (1920-1980): Tomteboda, färgserigrafi, signerad och numrerad Lage Lindell 48/91, 79x106 cm

Lage Lindell färgserigrafi

Budhistorik (9 bud)
619113
619112
619108
950
619103
900
619102
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.