Bengt Lindström pastell

168036

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Husgavlar, signerad och daterad Bengt Lindström 1951, pastell/krita, 41x63 cm

Konst, Måleri

Bengt Lindström pastell

Budhistorik (6 bud)
618769
2 400
617503
614682
1 700
614680
1 600
613897

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.