Bengt Lindström pastell

168033

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Vid hamnen, signerad och otydligt daterad Bengt Lindström , pastell/krita, 46x59 cm

Konst, Måleri

Bengt Lindström pastell

Budhistorik (11 bud)
619132
3 600
619130
3 400
619128
3 200
619126
614677
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.