Robert Thegerström oljemålning

168026

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Brevet, signerad och daterad R. Thegerström 1898, olja på duk, 54x38 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
619791
12 000
618741
11 500
617147
11 000
614220
10 500
613326
9 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.