Bengt Wallberg serigrafier

168020

WALLBERG, Bengt (1931-2004): (2 st) Kompositioner, signerade och daterade Wallberg, numrerade, färgserigrafier, 19x23 cm vardera

Bengt Wallberg serigrafier

Budhistorik

2013-02-04 kl 19:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.