Matserviser Thomas resp Union

168019

MATSERVISER, 2 st, porslin, Union resp Thomas, 55 dlr resp 47 dlr

Enstaka nagg, sockerskål med lagning

Keramik/Porslin

Matserviser Thomas resp Union

Budhistorik (9 bud)
615131
700
615124
650
615122
600
615121
550
615120
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.