Jene Highstein grafiskt blad

168018

HIGHSTEIN, Jene (född 1942): Grand Central Station, New York, akvatint, 1995, signerad och numrerad Highstein 6/10, 27,5x41,5 cm bladstorlek 51x63 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Jene Highstein grafiskt blad

Budhistorik (21 bud)
617170
618742
617170
618360
1 400
617170
1 300

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.