Madonna skulpterat trä

168014

SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, madonna, skulpterat trä, höjd 36 cm

Skador, slitage

Diverse

Madonna skulpterat trä

Budhistorik (20 bud)
614422
3 400
614966
3 200
614422
613564
2 800
613564
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.