Paula Kling Bächtiger oljemålning

168002

BÄCHTIGER, Paula Kling (samtida): "Sommarbucket 1", signerad P Bächtiger K -81, olja på duk, 90x73 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
614018
615793
614018
1 900
615792
1 800
614018
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.