Golvlampa med råglasfot

168000

GOLVLAMPFOT, 1950/60-tal, läderklädd stång med fot i råglas, höjd ca 140 cm

Bruksslitage, tygskärm saknas

Belysning, Golvlampor

Golvlampa med råglasfot

Budhistorik (29 bud)
615099
2 400
614505
615088
614505
615084
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.