Elisabeth Jansson litografi

167989

JANSSON, Elisabeth (född 1950): Dam i profil, signerad och daterad Elisabeth Jansson 96, 10/60, färglitografi, 50x36 cm

Elisabeth Jansson litografi
Budhistorik (14 bud)
620228
850
620227
620226
750
620221
700
620219
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.